Sklepy internetowe

Tworzenie sklepów internetowych Zamość. Sklepy internetowe są doskonałym odzwierciedleniem sklepów fizycznych. W Zamościu jest wiele sklepów lecz tylko niektóre z nich mają swoje wersje e-commerce w internecie. Wielu właścicieli sklepów uważa, że utrzymanie sklepu internetowego zbyt wiele kosztuje.

Projektowane przez nas sklepy internetowe są łatwe w zarządzaniu. Osoba znająca się na obsłudze programów biurowych typu Office bez problemu będzie w stanie sama zarządzać sklepem internetowym.

Oferujemy sklepy chronione przez bezpieczne połączenia https dzięki zainstalowanemu certyfikatowi SSL. Poza standardowym sklepem jest możliwość rozbudowy o wiele opcji. Należą do nich: integracja z Allegro i porównywarkami cen Nokaut, Ceneo. Skąpiec. Jeśli chodzi o wysyłkę to dodatkowo inPost. Płatności mogą zostać zintegrowane z jednym z największych systemów płatności online w Polsce – Przelewy24.

Poza projektowaniem stron i sklepów internetowych pomagamy naszym klientom skutecznie wypozycjonować ich strony w wyszukiwarce Google.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem sklepu internetowego prosimy o kontakt:

511 173 635

biuro@fenix-zam.pl